O nasOd założycieli marki OOROC


Manufaktura OOROC to miejsce, w którym natura spotyka design. Produkujemy unikatowe elementy wystroju domu. W chwili obecnej mamy w swojej ofercie świece sojowe, stoły, rzeźby oraz tekstylia.

Świece sojowe to nasza największa miłość. Zrodziła się z marzeń o zdrowych świecach zapachowych. Tę miłość, marzenia oraz kunszt pracy włożyliśmy w świat OOROC Candles. Nasze świece są ręcznie wytwarzane, naturalne i obłędnie pachną. Produkujemy je w naszej Manufakturze z wosku sojowego, drewnianego knota oraz selektywnie dobranej kompozycji zapachowej. Wosk sojowy, z którego powstają nasze świece, jest w 100% roślinny i naturalny. Jest w 100% biodegradowalny, wolny od pestycydów i herbicydów. Nie jest testowany na zwierzętach. Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, produktów zwierzęcych oraz owadzich. Kompozycje zapachowe użyte w świecach OOROC Candles są odpowiednie dla wegan, nie są testowane na zwierzętach i są wolne od parabenów.

Stoły to nasza pierwsza pasja. Każda kolejna deska jest inna od poprzedniej. Zawsze z zapartym tchem odkrywamy nowy kawałek drewna - czyli Wasz przyszły stół.

Tekstylia oraz akcesoria powstają głównie z przetworzonych materiałów z dbałością o najwyższą jakość.Produkty OOROC są unikatowe, naturalne i luksusowe. Gwarantujemy, że odmienią Wasz dom.

Naszym celem jest dostarczyć Państwu produkt pełen OOROC'U i oryginalności. W celu indywidualnych zamówień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasze aktualne projekty na bieżąco pojawiają się również na portalach społecznościowych.

Mail: ooroc.contact@gmail.com

Tel: +48 515 071 167

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.