ŚWIECE SOJOWE W CZASACH PANDEMII
70.jpg

Nasza Manufaktura Świec Sojowych na co dzień mierzy się z różnymi wyzwaniami. Produkujemy, szukamy nowości, przecieramy szlaki w internetach, na targach i... Od kilku miesięcy mierzymy się z globalnym kryzysem wywołanym przez Koronawirus. Nagle scenariusz filmu katastroficznego stał się naszą rzeczywistością.

Na początku z niedowierzaniem patrzyliśmy na to co się dookoła nas dzieje. Z lekkim z drżeniem serca myśleliśmy o tym, czy przetrwamy ten zaskakujący czas. Odwołane targi był dla nas największym ciosem. To tam się poznajemy. To tam macie okazję powąchać nasze świece sojowe. Dzisiejszy świat nie cierpi jednak pustki. Szybko bowiem pojawiły się targi online oraz liczne inicjatywy blogerek.

Ilość wsparcia okazała się niezastąpiona. Liczne wpisy, polecenia zaprzyjaźnionych dziewczyn z Instagrama były wzruszające. Dzięki nim zajrzeli do nas nowi świeczkowi maniacy, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Wasze wiadomości o tym, że nasze świece sojowe poprawiają Wam nastrój, relaksują była bardzo budująca. Jeśli interesujecie się naturalnymi świecami oraz kosmetykami z dobrym, zdrowym składem to zajrzyjcie koniecznie tu:

https://www.instagram.com/paninaturalska | https://www.instagram.com/x_kotec | https://www.instagram.com/nurse_after_night_shift | https://www.instagram.com/opcja.promocja | https://www.instagram.com/ekocudawianki | https://www.instagram.com/samanatura | https://www.instagram.com/czytamyetykiety

W trakcie lockdown'u uruchomiliśmy dla naszych instagramowych obserwatorów serię zagadek pt. "Gra Warta Świeczki". Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wspólna zabawa była powiewem optymizmu w tych niepewnych czasach. Zwycięzca otrzymał świece sojowe zapakowane w tajemniczą skrzynkę, z kłódką na kod. Z resztą zobaczcie sami.


Wzięliśmy również udział w genialnej akcji #tvnpomagajmysobie I tak oto pojawiliśmy się w bloku reklamowym na Tvn Style. Co to były za emocje! Zobaczyć wyprodukowaną własnymi rękoma świecę na dużym ekranie, to niezapomniane uczucie.

Nagle przyszło lato i świat wystartował do przodu. Znalazłam więc chwilę, aby podzielić się z Wami moimi wspomnieniami z ostatnich miesięcy. Dziękuję Wam z całego serca za okazane wsparcie, za ciepłe recenzje naszych świec oraz polecanie nas innym.

Ja tego lata szykuję dla Was nowe obłędne zapachy. Jesień wypełni się ooroczymi nowościami.

Ściskam,

Eliza

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.