OOROCZE OORODZINY NO. 2 ŚWIEC SOJOWYCH OOROC CANDLES
104.jpg

Już 8 marca będziemy obchodzić 2 oorodziny naszej Manufaktury. Przecieram oczy ze zdumienia. Czy to naprawdę już 2 lata? Tyle się wydarzyło pozytywnych rzeczy w naszym życiu w związku z tworzeniem świec sojowych. Tyle wyzwań "małego przedsiębiorcy" za nami. Chwil zwątpienia i chwil radości po kolejnym sukcesie.

Nigdy nie spodziewałam się, że będziemy rozwijać Manufakturę w tak skomplikowanym czasie dla naszego społeczeństwa i ogólnie dla całego świata. Jeśli do tej pory nie wiedziałam jak ważny jest łańcuch dostaw, tak teraz śni mi się on po nocach ;) Jako osobie nieustannie borykającej się z brakiem cierpliwości, ostatecznie udało mi się osiągnąć magiczny stan ZEN, w końcu nie mam na niektóre rzeczy wpływu i tylko w takich okolicznościach może powstać coś wspaniale pachnącego.

I tak właśnie się dzieje. Tworzymy każdego dnia dla Państwa pachnące cuda. Często dzielicie się z nami pachnącymi chwilami. Co nas ogromnie uskrzydla. Nawet nie wiecie jak bardzo może poprawić humor, krótka wiadomość przesłana po zapaleniu świecy:

"Dziękuję za szybką wysyłkę, świeca pachnie obłędnie".

"Dzięki Waszej świecy przetrwałam dzisiejszy dzień".

"Dzisiaj umilam sobie dzień świecą sojową Ooroc Candles".

Dziękujemy Wam za wsparcie i wspólny pachnący czas. Jesteście częścią naszego Manufakturowego świata, dlatego nie może Was zabraknąć na naszych 2 OORODZINACH. Szykujemy dla Was niespodzianki i ooroczy konkurs. Odwiedźcie nas 8 marca. Funny fact oorodziny obchodzimy w Dzień Kobiet ponieważ nie mamy kompletnie pamięci dat. Wybraliśmy taką, która utknęła nam w pamięci ;)

Zapraszamy 8 marca na ooroc.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.