OOROC na Targach Rzeczy Ładnych
126.jpg

Za nami dwie edycje Targów Rzeczy Ładnych. Mieliśmy przyjemność pojawić na edycji wrocławskiej oraz warszawskiej. Postanowiłam napisać kilka słów o tych wydarzeniach, ponieważ ich energia jest czymś wspaniałym.

We Wrocławiu w kultowej Hali Stulecia czuć było w powietrzu ekscytację rodzimych rzemieślników. Każdy z nich miał na swoim stoisku dopieszczone produkty. Pośród nich znaleźć można było nasze pachnące cuda. W momencie dotarcia pierwszych odwiedzających targi, hala wypełniła się niezapomnianą atmosferą. Dziękujemy Wam za liczne rozmowy, uśmiechy i wspólnie spędzony czas.

O organizatorach TRŁ można pisać tylko w superlatywach. Światowy poziom, przyjazne podejście do nas wystawców i sprawna organizacja zapadną nam na długo w pamięci.

Edycja warszawska skradła nasze serca. Miejsce, w którym się odbywały Targi, aż krzyczy dobrym designem. Centrum Praskie Koneser zamieniło się w miasteczko TRŁ. Ile tam można było znaleźć perełek. I kolejny raz z bijącym sercem mogę napisać, że byliśmy tam i MY z naszymi świecami sojowymi. Poczucie przynależności do tak wspaniałej wspólnoty kreatywnych, polskich rzemieślników napawa nas dumą.

Warszawscy goście TRŁ - byliście niesamowici. Zaciekawieni pytaliście o szczegóły, dzieliście z nami swoimi historiami, trochę się pośmialiśmy. Cudownym uczuciem były odwiedziny naszych stałych klientów, którzy pokochali nasze świece już jakiś czas temu. Dziękujemy wszystkim za ten wspólny czas!

Ekipa TRŁ po raz kolejny przyjęła nas po mistrzowsku. Całość wydarzenia imponowała, dlatego jesteśmy pod tak ogromnym wrażeniem organizacji.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.