Ale co Wy robicie na tej wsi?
24.jpg

Ale co Wy robicie na tej wsi? To pytanie, które po przeprowadzce słyszeliśmy wiele razy... Za każdym razem na nie odpowiadaliśmy. Na początku z uśmiechem na twarzy, później ze zniecierpliwieniem w oczach. Piszę o tym bo jest to bardzo ciekawa obserwacja społeczna. Normalne jest w naszym kraju uciekać ze wsi do miasta w pogoni za marzeniami. Na odwrót już nie.

Jako ludzie o wolnych zawodach z ogromną dozą kreatywności w sercach - w mieście się po prostu dusiliśmy. Odpowiadając na tytułowe pytanie, co tu na wsi robimy, możemy powiedzieć jedynie, że robimy dokładnie to samo co robiliśmy ;) Zmagamy się trudami codziennego życia. Realizujemy się. Spełniamy marzenia. Jedyna różnica to taka, że robimy to w innym otoczeniu. W takim, które daje nam natchnienie i możliwości.

Wszystkim życzę, aby znaleźli swoje miejsce na ziemi. Mimo wielu wyzwań i potknięć po drodze jest to po prostu warte swojej ceny. Tylko w takim miejscu można się odnaleźć i spróbować podbić świat. Niezależnie czy jest to mieszkanie, dom, miasto, miasteczko czy wieś. Ważne, żebyście czuli się dobrze.

My naszą wieś kochamy za inspiracje, przestrzenie, za zieleń i ciszę. Nasze psy za podwórko. Nasza rodzina za miejsce na weekendowe wypady. Za płotem mamy wspaniałych sąsiadów. Czego chcieć więcej.

Od czasu kiedy mieszkamy pośród łąk i pól odkrywamy w sobie również dodatkowe zainteresowania. Od kilku lat prowadzę swój warzywniak, dzięki któremu mamy świeże pomidory i zioła. Dodatkowo zbieramy to co w lesie zbierać można. Czyli przede wszystkim grzyby.

Jedyna rzecz, której nam tu brakuje to sushi na telefon ;) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.