1 OORODZINY
60.jpg

Dziś są nasze urodziny! I Wasze drogie Kobiety! Niesamowity Rok. Pełen wyjątkowych prezentów. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz sklep i zostali z nami na dłużej. Coś co najbardziej cieszy to Wasze powroty do świata naszej Manufaktury.

czytaj całość »
ŚWIECE SOJOWE - NOWA KOLEKCJA.
52.jpg

Oddajemy w Wasze ręce nasze nowości. Świece sojowe, które stworzyliśmy pachną niesamowicie. Każda z nich przenosi do obłędnej krainy zapachów. Całość kolekcji to kwintesencja tego co kochamy. Od zmysłowych, wytwornych nut po pobudzające, soczyste zapachy.

czytaj całość »
Idzie nowe.
48.jpg

W ostatnich tygodniach ostro produkujemy. I to w nowym sprzęcie! Miałam chwilę zawahania - czy to już ten moment, aby postawić na nową maszynę. Odgoniłam jednak wątpliwości i postawiłam wszystko na jedną świeczkę. W końcu co ma być to będzie!

czytaj całość »
Grudniowe Spotkania.
46.jpg

W Grudniu zaskoczyliście nas ilością odwiedzin na targach w Poznaniu. To były magiczne, świąteczne spotkania. Wypełniliście nasze stoisko w Starym Browarze śmiechem i miłością do bliskich. Każdy szukał tego wymarzonego prezentu

czytaj całość »
OOROC Candles i Ekocuda
42.jpg

W miniony weekend mieliśmy okazję po raz pierwszy wystawić się na warszawskich Ekocudach. To doświadczenie było niezwykłe. Przygotowywaliśmy się do niego od dłuższego czasu. Produkowaliśmy i budowaliśmy nie wiedząc co nas czeka. Pełni emocji wyruszyliśmy z naszymi naturalnymi świecami sojowymi w bagażniku. To co nas dalej spotkało to czysta magia...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.